Żaluzje poziome Wrocław

Jeśli szukają Państwo niezawodnej ochrony wnętrz przed zbytnim nasłonecznieniem, zapraszamy do zapoznania się z oferowanymi przez nas żaluzjami poziomymi. Nasza firma to jeden z wiodących sprzedawców osłon okiennych, rolet i żaluzji, we Wrocławiu.
Żaluzje poziome są atrakcyjne wizualnie, bardzo funkcjonalne, a przy tym dostępne w korzystnej cenie. To wszystko decyduje o ich popularności. Obecnie poza tradycyjnymi żaluzjami aluminiowymi można zamówić także żaluzje poziome z drewna oraz tekstylne. Żaluzje poziome to rozwiązanie, które pozwola nam na dopasowanie stopnia nasłonecznienia w danym wnętrzu do naszych upodobań – wystarczy jedynie zmienić kąt nachylenia lamel, by zmieniała się również ilość wpadającego do środka światła.
W tej chwili możemy Państwu zaoferować m.in, żaluzje poziome typu Venus Lux. To jeden z najpopularniejszych wśród naszych klientów modeli żaluzji. Venus Lux to żaluzje z lamelami o szerokości 25 mm i 16 mm, w wielu różnych barwach i wzorach. Żaluzje sterowane są za pomocą łatwego w użyciu mechanizmu łańcuszkowego. Warto podkreślić, że po ich zamknięciu otwory w lamelach stają się niewidoczne, co skutecznie ogranicza ilość przenikającego światła. Model ten można montować w oknach dowolnego rodzaju – drewnianych, aluminiowych oraz z PCV.
Osobom, które potrafią docenić naturalne materiały, możemy zaproponować także żaluzje poziome z drewna. Obecnie nasz asortyment obejmuje żaluzje drewniane z lamelami o szerokościach 25 mm i 50 mm. Żaluzjami steruje się przy użyciu specjalnego pokrętła. Podobnie, jak w przypadku innych modeli, podciąga się je łatwo za pomocą sznurka. Górną rynnę żaluzji wykonano ze stali a następnie osłonięto maskownicą dopasowaną kolorystycznie do lameli. A skoro mowa o kolorystyce – możemy zaproponować Państwu drewniane żaluzje w różnych odcieniach.
Zapraszamy do kontaktu. Postaramy się odpowiedzieć na wszystkie Państwa pytania oraz pomóc w doborze optymalnego rozwiązania. Oczywiście możemy zaoferować również usługi montażowe.

Żaluzje poziome galeria