O firmie

Nasza firma od samego początku swojej działalności koncentruje się na dostarczaniu Państwu wysokiej klasy osłon okiennych – rolet i żaluzji. Konsekwentnie staramy się rozwijać naszą ofertę, proponując klientom rozwiązania nie tylko atrakcyjne, ale także i jak najbardziej funkcjonalne. Przykładem mogą być chociażby nowoczesne markizy z silnikami elektrycznymi albo eleganckie żaluzje pionowe.

Nasi klienci
Naszą ofertę kierujemy zarówno do klientów prywatnych, jak i przedsiębiorstw oraz różnego typu instytucji. Dzięki temu, że dopasowujemy nasz asortyment do zmieniających się trendów rynkowych, możemy pochwalić się, że nasze rolety, żaluzje oraz markizy zdobią okna licznych klientów z Wrocławia. Dotychczas w zakresie montażu osłon okiennych współpracowaliśmy m.in.: z Politechniką Wrocławską, Hotelem B&B Wrocław Centrum, firmą Nasza Klasa Sp. z o.o., Ośrodkiem Sportów Wodnych i Rekreacji Powiatu Wrocławskiego w Borzygniewie, firmą Opto-House.
Nasz zespół chętnie podejmie się współpracy ze zleceniodawcami, prywatnymi i przedsiębiorstwami, z Wrocławia oraz okolic.

Oferowane produkty
W tej chwili w naszej ofercie dostępne są m.in. takie rozwiązania jak: roletki wewnętrzne typu R7, wysokiej klasy markizy firmy Selt oraz tak cenione, niezawodne silniki Somfy do rolet zewnętrznych. Nasz asortyment to także nowoczesne rolety antywłamaniowe, dekoracyjne plisy oraz moskitiery z siatką z włókna szklanego. Oczywiście w grę wchodzi także zamówienie żaluzji poziomych oraz pionowych. Niezależnie do tego, czy chodzi o rolety czy też żaluzje okienne, staramy się proponować urozmaiconą kolorystykę.

Nasze mocne strony
Priorytetem jest dla nas zadowolenie klienta. To dlatego stawiamy na kompleksową obsługę, w tym także merytoryczne doradztwo. Dzięki temu, że dysponujemy wykwalifikowaną kadrą, możemy pomóc naszym klientom w doborze optymalnych rozwiązań. Każdego klienta traktujemy indywidualne, gwarantujemy miłą obsługę. Duża wagę przykładamy do terminowego wykonywania zleceń. Zawsze staramy się uwzględnić życzenia klienta.

Jak pracujemy?
Nie tylko oferujemy wysokiej klasy osłony okienne, ale także zajmujemy się ich montażem w domostwie lub siedzibie firmy klienta. Oczywiście przeprowadzamy wszystkie stosowne pomiary. Po wpłacie zaliczki (30% wartości zlecenia) przez klienta przystępujemy niezwłocznie do prac montażowych. Zawsze dokładamy starań, aby zaoferować klientom korzystne ceny. Dodatkowo gwarantujemy atrakcje rabaty – dla nowych klientów 5%, natomiast dla stałych aż 15%.

Nawiążemy współpracę z architektami wnętrz.
Zachęcamy do kontaktu!