Rolety zewnętrzne Wrocław

W asortymencie naszej firmy nie mogłoby oczywiście zabraknąć wysokiej klasy rolet zewnętrznych, które są coraz częściej wykorzystywanym zabezpieczeniem zarówno w domach prywatnych, jak i w budynkach o charakterze użytkowym. Rolety zewnętrzne w naprawdę skuteczny sposób zapobiegają włamaniom oraz szeroko pojętym aktom wandalizmu. Ponadto dobrze dobrane rolety zewnętrzne będą chronić wnętrze domu przed niekorzystnym oddziaływaniem warunków atmosferycznych oraz nadmiernym nasłonecznieniem i nagrzewaniem. Z drugiej strony rolety zewnętrzne stanowią skuteczną ochronę przed utratą ciepła, a co za tym idzie, pozwalają na obniżenie kosztów energii cieplnej potrzebnej do ogrzania danego budynku. Mieszkańcy większych miast z pewnością docenią fakt, że nowoczesne rolety zewnętrzne zapewniają bardzo dobrą izolacją akustyczną.
Jeśli są Państwo zainteresowani zakupem nowoczesnych, wytrzymałych i jednocześnie atrakcyjnych wizualnie osłon okiennych, które skutecznie stłumią hałas, zabezpieczą przed przegrzaniem i możliwością włamania, zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Nasza firma należy do wiodących dystrybutorów rolet zewnętrznych oraz innego rodzaju osłon okiennych we Wrocławiu.
Proponowane przez nas rolety zewnętrzne wyposażone są w profile aluminiowe, które wypełniono pianką poliuretanową. W zależności od potrzeb klienta możliwe jest zamówienie rolet z profilami o następujących szerokościach: 37, 39, 40, 41, 45, 52, 55 oraz 77 mm Dostępne są zarówno osłony sterowane manualnie jak i bardziej nowoczesne, wyposażone w napędy elektryczne.
Decydując się na skorzystanie z naszej oferty, mogą Państwo wybrać rolety utrzymane niemalże w dowolnym kolorze. Z pewnością uda się dopasować wybrane osłony okienne do elewacji konkretnego budynku. Nasze rolety zewnętrzne prezentują się znakomicie zarówno w budynkach w stylu tradycyjnych, jak i tych bardziej nowoczesnych.
Zachęcamy do kontaktu z nami – gwarantujemy darmową wycenę. Chętnie podejmiemy się także montażu wybranych przez Państwa systemów.

Rolety zewnętrzne galeria