Roletki materiałowe Wrocław

Do najczęściej wykorzystywanych systemów osłon okiennych w domach prywatnych należą funkcjonalne roletki materiałowe, które zapewniają nam prostą obsługę oraz skuteczną ochronę przed zbyt dużym nasłonecznieniem. To rozwiązanie, które powinno spodobać się wszystkim osobom preferującym raczej proste formy. Obecnie produkowane roletki materiałowe odznaczają się dużą wytrzymałością. Możliwe jest zamontowanie ich nie tylko do ram okiennych, ale także do sufitów oraz ścian.
Chcą Państwo zamówić roletki materiałowe we Wrocławiu? W takim razie zapraszamy do przestudiowania naszej aktualnej oferty, która obejmuje osłony okienne od najbardziej cenionych producentów, wykonane z wysokiej klasy tworzyw. Oczywiście możemy Państwu służyć kompleksowym doradztwem – podpowiemy, które produkty będą odpowiadać Państwa potrzebom, dokonamy darmowej wyceny, na Państwa życzenie zamontujemy także wybrane rolety.
W tej chwili możemy Państwu zaoferować roletki LUISA, VEGA, R7 oraz STANDARD. Wszystkie z wymienionych typów roletek posiadają kasetki z aluminium. Najczęściej możliwe jest dopasowanie kolorystycznie kasetki do koloru rolety. Oferowane rolety mają prowadnice boczne albo z tworzywa sztucznego albo z aluminium, wszystkie wyposażono w tak popularny łańcuszkowy system sterowania. Również, jeśli są Państwo zainteresowani roletami sterowanymi elektrycznie, nie będzie żadnego problemu – w takim przypadku polecamy rolety STANDARD. Jest to model szczególnie godny polecenia, ponieważ możliwe jest zastosowanie uchwytów bezinwazyjnych. Niezależnie od tego, jaki model Państwo ostatecznie wybiorą, gwarantujemy szeroki wybór tkanin.
Do skorzystania z naszych usług zachęcamy również tych z Państwa, którzy poszukują roletek przeznaczonych specjalnie do okien dachowych. Także i tego typu osłony okienne możemy zaproponować. Dostarczone przez nas roletki materiałowe do okien dachowych wyposażone są w wytrzymały mechanizm sprężynowy oraz anodowane kasetki z aluminium. Można zamówić rolety w wielu różnych wzorach i kolorach.

Roletki materiałowe galeria