Plisy Wrocław

Nie tylko tradycyjne rolety tekstylne są dobrym rozwiązaniem, gdy chodzi o skuteczną ochronę przed zbytnim nasłonecznieniem. Jeśli szukają Państwo osłon okiennych do zamontowania wewnątrz, które będą funkcjonalne, a przy tym naprawdę atrakcyjne, miło jest nam poinformować, że obecnie nasz asortyment obejmuje także i plisy – bardzo charakterystyczne rolety, które można zamontować zarówno w oknach zwykłych, jak i dachowych.
Nasza firma zajmuje się od lat sprzedażą i montażem osłon okiennych we Wrocławiu i okolicach. Zawsze stawiamy na sprawdzone rozwiązania, które odznaczają się wieloletnią niezawodnością oraz wysoką estetyką. Obecnie możemy zaoferować także plisy – nowoczesne osłony okienne, które zdążyły zyskać już wielu zwolenników.
Czym charakteryzują się plisy? Są to materiałowe osłony okien, które, jak nietrudno się domyślić, uformowane zostały w regularne, poziome fałdy. Podobnie, jak w przypadku standardowych rolet tekstylnych, także i w tym przypadku mamy do czynienia z osłonami wykonanymi z materiałów antystatycznych. Możliwe jest zamówienie rolet plisowanych w wielu różnych kolorach i tym samym dopasowanie osłony okiennej do charakteru konkretnego pomieszczenia. W jednym systemie osłonowym można połączyć ze sobą dwa różne rodzaje materiału, by uzyskać jeszcze ciekawszy efekt dekoracyjny. Plisy to idealne rozwiązanie dla osób, które szukają osłon do okien o niestandardowym kształcie, np. okna w kształcie trapezu, półkola itd. To, co odróżnia plisy od innych osłon okiennych to fakt, że można jest zsuwać zarówno od góry, jak i od dołu. Rynny górne i dolne plis z naszego asortymentu wyprodukowano z aluminium.
Jeśli zastanawiają się Państwo nad montażem plis w swoich oknach, zachęcamy do skontaktowania się z nami. Nie tyko udzielimy kompetentnych pytań na Państwa pytania, ale także doradzimy przy wyborze odpowiedniego systemu osłon okiennych. Na każdym etapie współpracy mogą Państwo liczyć na nasze wsparcie. Gwarantujemy solidny montaż i atrakcyjne ceny.

Plisy galeria