Moskitiery Wrocław

Wystarczy odpowiednio dobrana siatka przeciw owadom, by skutecznie zabezpieczyć wnętrze swojego domu lub mieszkania przez insektami. Moskitiery montuje się zarówno w oknach, jak i drzwiach. Szczególnie przydatne mogą się one okazać w miesiącach letnich. Obecnie możliwe jest dopasowanie moskitiery do konkretnego otworu okiennego. Warto podkreślić, że moskitiery można z powodzeniem stosować w oknach, w których zamontowano wcześniej rolety (tak wewnętrzne, jak i zewnętrzne). Moskitiery nie zmniejszają także widoczności.
Jeśli chcą Państwo zamówić wysokiej jakości moskitiery we Wrocławiu, proponujemy zapoznanie się z naszą ofertą. Specjalizujemy się nie tylko w żaluzjach i roletach, ale także nowoczesnych siatkach przeciw owadom. Dbałość o szczegóły, porządne materiały, duża wytrzymałość – tak można w wielkim skrócie podsumować oferowane przez nas moskitiery.
W naszej ofercie znajdą Państwo oczywiście standardowe siatki przeciw owadom, które wyprodukowano z niezawodnego włókna szklanego (kolor czarny). Wewnętrzne narożniki siatek wykonano z metalu, zewnętrzne natomiast z tworzywa sztucznego. Mamy świadomość tego, że nasi klienci mogą mieć różne preferencje kolorystyczne, dlatego też naszym klientom proponujemy siatki z profilami białymi, brązowymi, turkusowymi itd. Mogą Państwo także zamówić siatki z profilem okleinowanym w kolorze mahoniu lub odcieniu złotego dębu.
Poza standardowymi moskitierami możemy dostarczyć także moskitiery rolowane typu VELIA. Moskitiery z tej serii dostępne są w dwóch kolorach – białym i czarnym, podobnie, jak w przypadku standardowych siatek także i tym razem wypełnienie wykonano z włókna szklanego. Tego rodzaju moskitiery montowane są do ramy okiennej po stronie zewnętrznej. W naszym asortymencie dostępne są także siatki przeciw owadom, które zamontować można w drzwiach balkonowych.
Jeśli są Państwo zainteresowani tego rodzaju rozwiązaniami, zachęcamy do kontaktu z naszą firmą. Postaramy się doradzić przy wyborze konkretnej moskitiery. Chętnie zajmiemy się także jej montażu.

Moskitiery galeria