Blog

Rolety drukowane. Nowy, coraz bardziej popularny trend

Wszyscy wiemy doskonale, że rolety tekstylne mają wielu zwolenników. To właściwie nic zaskakującego, ponieważ takie rolety pozwalają na skuteczną ochronę przed zbytnim nasłonecznieniem w letnie dni. Bardzo popularne są klasyczne rolety jednokolorowe lub w ponadczasowe wzory (motywy kwiatowe, paski, wzory geometryczne) itd. Coraz więcej osób denuduje się jednak także na zakup nowoczesnych rolet drukowanych.

Jeśli zdecydujesz się na zamówienie rolet drukowanych, możesz wybrać w zasadzie dowolną grafikę. W tym także różne prywatne zdjęcia. Nic zatem nie stoi na przeszkodzie, aby na roletach tekstylnych uwiecznić swoją pasję, zdjęcia z ostatniego urlopu itd. Z drugiej strony rolety drukowane to także bardzo dobre rozwiązanie dla firm, które mogą zdecydować się na rolety z logo firmowym, a nawet całym sloganem.

Kolorowe rolety drukowane to świetne rozwiązanie, jeśli szukacie akurat efektywnej osłony okna do pokoju dziecięcego. Jakie rolety drukowane do pokoju dziecięcego będą dobrym rozwiązaniem? Ciekawym pomysłem mogą być rolety z nadrukowanymi postaciami lub całymi scenami z bajek. Młodsze dzieci mogą wybrać także motywy z ulubionych kreskówek. Nastolatki z kolei zdecydują się raczej na motywy związane z ich hobby, ulubionym stylem muzycznym czy ciekawym filmem. Ważne jest to, że w przypadku rolet drukowanych w zasadzie na ma żadnych ograniczeń.

Elegancka roleta drukowana może być pięknym dodatkiem także do salonu lub sypialni. W tym przypadku warto postawić na nadruki prezentujące malownicze krajobrazy lub motywy roślinne, które świetnie wyglądają w każdym wnętrzu. Wzory orientalne, reprodukcje dzieł sztuki – także i te motyw będą wyglądać dobrze na roletach.

A jak ma się kwestia funkcjonalności tego rodzaju rolet? To pytanie zadaje sobie na pewno wiele osób, które zastanawiają się na osłonami okiennymi z oryginalnym nadrukiem. Prawda jest taka, że rolety tego typu zapewniają pełną funkcjonalność – można zamówić przecież rolety z materiałów, które zapewniają różny stopień zaciemnienia. Nie ma problemu także z dobraniem odpowiedniego rozmiaru.

Profi

Profi